PRO PACIENTY

FINANCE

Klinika MEDENT s.r.o. je smluvní zařízení spolupracující s většinou zdravotních pojišťoven (VZP, VoZP, OZP, ZPMV). Poskytuje nadstandardní péči ve všech ohledech a klient by měl proto počítat s poměrně významnou finanční spoluúčastí na ošetření (zejména jsou-li zahrnuty složitější výkony a používány vysoce kvalitní materiály). Pro bližší informace o cenách úkonů konzultujte prosím naše lékaře.

AKUTNÍ PŘÍPADY

Pro registrované klienty trpící akutními potížemi je vyhrazena doba od 7:30 do 8:00, a to každý den. Klient se může v tomto čase dostavit bez objednání, případně si může telefonicky sjednat schůzku v jiném termínu.

SPECIALIZACE

Zastáváme filosofii co možná nejvyšší specializace při prováděných úkonech. Lékaři kliniky se proto zaměřují vždy jen na jisté úseky zubní péče odpovídající jejich odbornosti. Pro klienta to znamená, že nebude ošetřován výhradně jedním zubním lékařem, ale tím, kdo je vzhledem k jeho problému pro práci nejkompetentnější. Pro bližší informace o odbornosti našich lékařů navštivte sekci "náš tým".